Jewellery
Number of items: 285
2179370
19193
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, 56, bruttó: 1,84 g
2 800 HUF
2109603
19194
375
Jewellery
Ezüst (Ag) fekete gömb díszítéses fülbevalópár, jelzett, bruttó: 9,9 g
3 000 HUF
2141598
19195
375
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 1,9 g
2129732
19196
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 9 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 26,9 g
8 000 HUF
2200554
19197
375
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr körző, jelzett, 4,5×1,8 cm, nettó: 5,38 g
7 000 HUF
2200547
19198
375
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hátitáska, jelzett, 3×2,8 cm, nettó: 24,98 g
11 000 HUF
2200556
19199
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzett, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,6×2,6 cm, bruttó: 11,14 g
6 000 HUF
2200551
19200
375
Jewellery
Ezüst(Ag) kiöntő, jelzett, reszelés nyomával, m: 4 cm, nettó: 14,8 g
6 000 HUF
2194985
19201
375
Jewellery
4 db ezüst kávéskanál. Jelzett 40 g
5 000 HUF
2194439
19202
375
Jewellery
Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 8,49 g
2 600 HUF
2194457
19203
375
Jewellery
Ezüst(Ag) "s" szemű nyaklánc, jelzett, h: 42,5 cm, nettó: 7,48 g
2 400 HUF
2194446
19204
375
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, kereszt medállal, jelzett, h: 51 cm, medál: 3x1,7 cm, nettó: 7,70 g
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m