15638.
Closed 375. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Weininger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., é. n., Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.