17231.
Closed 375. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Dr. Alfres Adler. Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Fordította Kulcsár István. Fordító által dedikálva. Bp., 1933, Győző Andor. Félvászon-kötésben. A gerince sérült, a borító kopott.