Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 48

Keleti bölcs. faragott keményfa szobor. 27 cm
11360.

3 000 HUF

Émile Carlier (1849-1927): Départ des hirondelles, rétour des hirondelles - A fecskék távozása, érkezése. Fém szobor pár. Jelzett. 25 cm
11361.

24 000 HUF
65,04
75,00
9

Mednat jelzéssel: Lány széttört korsóval, patinázott fém-műgyanta, alabástrom talapzaton, m: 24 cm
11362.

28 000 HUF
75,88
87,50

Női akt, kő szobor, jelzés nélkül, lepattanással és kopásokkal, m: 41 cm
11363.

6 000 HUF

3 db faragott fa szobor, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 11 és 21 cm között
11364.

5 000 HUF

Fém turul szobor 17 cm
11365.

Fém turul szobor 17 cm

3 000 HUF

XIX. sz. vége: Szfinx. faragott, lakkozott fa dísz 25x50 cm
11366.

6 000 HUF

Lófejet és patkót ábrázoló bronz plasztika. 17x20 cm
11367.

4 600 HUF
12,47
14,38

11368.

36 000 HUF
97,56
112,50

Fém bodybuilder szobor, jelzés nélkül, egy kisebb sérüléssel, m: 32 cm
11369.

7 000 HUF
18,97
21,88

Faragott fa oroszlán, kopott, h: 18, m: 13 cm
11370.

1 000 HUF

Vizsla fej, márvány, jelzett (RUM), lepattanásokkal, sérüléssel, kopásnyomokkal, 14x16,5 cm
11371.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF