11371.
Closed 374. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Vizsla fej, márvány, jelzett (RUM), lepattanásokkal, sérüléssel, kopásnyomokkal, 14x16,5 cm