11199. Closed 373. Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Germany aranyozott, sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 17 cm + Germany aranyozott, virág mintás porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 6 cm, d: 11 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit