https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 24
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1970273
17265
373
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Paul Ilona-Zsille Zsigmondné: Keresztszemes hímzésminták. Bp., 1974, Minerva. Kiadói papírkötésben.+Lengyel Györgyi: Kézimunkák. Bp.,1975, Magyar Nők Országos Tanácsa-Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
1827217
17266
373
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1779526
17267
373
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Riegler Gyuláné-Tóth Csaba: Alkatrészek készítésének technológiája a ruhaipari szakmákban. Bp.,2001, Műszaki. 9. kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1833413
17268
373
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Magyar Könyvklub: A kerékpár. Bp., 1997.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1955445
17269
373
0
2600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1820789
17270
373
0
100
Books: Technics
Artworks & Paper
1
2011 EOS Rendszer, Canon prospektus, Bp., Canon Hungaria Kft.
The item is not available
1923965
17271
373
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1905252
17272
373
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
1905239
17273
373
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1966365
17274
373
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
The item is not available
1956193
17275
373
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Károly Imre: Vasútmodellezés. Hobbi. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2151432
17276
373
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Közlekedéstudományi Intézet 4 db kutatási és fejlesztési anyaga, 1 db duplummal: Együttműködés a hazai elővárosi vasúti és a városi közlekedés összekapcsolási lehetőségeinek vizsgálatában. 2006. nov. (x2). Megrendelő: MÁV Zrt. + Nagyteljesítményű vasutak és hatásuk a regionális vasutakra. 2006. nov.+ A magyarországi közigazgatási régiók térségi regionális vasúti hálózatának fejlesztési (helyettesítő megoldások bevonásával és a multimodalitás megteremtésével) lehetőségei, különös tekintettel a regionális vasutak gazdaságos működésére, illetve a közszolgáltatási kötelezettségek teljesítésére. 2008. nov.; Bp., 2006-2008., Közlekedéstudományi Intézet. Spirálozott kötésekben.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment