Art-ceramics

Number of items: 70

11032.

5 000 HUF

Gorka Iparművészeti Vállalatos kancsó(váza), mázas kerámia, alján kis lepattanással, jelzett, m: 20 cm
11033.

3 600 HUF
9,76
11,25
9

Iparművészi Vállalatos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11034.

2 800 HUF

Karsay Judit (1945-): Mázas kerámia asztali váza,  jelzett, m: 10 cm
11036.

2 000 HUF
17

Kántor Sándor, Karcag:  jelzett mázas kerámia figura. Kopásokkal 23 cm
11037.

6 000 HUF
10

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos lány kerámia szobor, jelzés nélkül kopásokkal 16 cm
11038.

3 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos lány kerámia szobor, jelzés nélkül, kopásokkal 31 cm
11040.

6 000 HUF

Kucs Béla (1925-1984): Vízmerő lány. Terakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
11041.

12 000 HUF

Morvay Zsuzsa (1946-): Könyv formájú mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 3,5x8,5x9 cm
11042.

5 000 HUF

Pásztor János (1881-1945): Erdély, "Kelet". Terrakotta, több helyen javított, jelzett, m:27 cm
11043.

16 000 HUF
43,36
50,00
22

Segesdi Bori (?-): Váza. Mázas festett kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21 cm
11044.

3 000 HUF

Zsolnay pirogránit edényalátét/díszcsempe, jelzett, lepattanásokkal, 16x2 cm
11045.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF