15054.
Closed 372. Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Edmund Kupiecki: Warszawa. Krajobraz I Architektura. Varsó, 1964., Arkady. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.