Tétel

2 000 HUF

Description:

Conrad Ferdinand Meyer válogatott versei. Ford.: Kosztolányi Dezső, Radnóti Miklós, Rónay György, Sárközi György, Szabó Lőrinc és Vargha Gyula. Cs. Szabó László bevezetőjével. Kétnyelvű Remekművek IV. köt. Bp.,[1943], Franklin, 125+3 p. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével. A bevezető írójának, Cs. Szabó László (1905-1984) író, esszéíró, kritikus ajándékozási soraival, dedikációjával Deér Józsefnének, Deér József (1905-1972) történész egyetemi tanár feleségének, dátumozva (1944. IV. 7.)

Share:

Photo of the item taken by : ekb