Ships Balaton Number of items: 17
2171493
12869
372
Ships Balaton
Entz Géza - Gerő László: A Balaton-környék műemlékei. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
1 800 HUF
2172043
12870
372
Ships Balaton
Marton Gyula András: Búcsú a tengerektől. Bp.,2013., Kairosz. Kiadói papírkötésben. A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) a Magyar Rádió egykori főbemondója részére dedikált példány.
1 600 HUF
2146306
12871
372
Ships Balaton
Hajózási szabályzat könnyen, gyorsan, egyszerűen. Segédlet sporthajós vizsgára készülőknek ellenőrző tesztkérdésekkel. H.n., Kovi Könyv. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2171062
12872
372
Ships Balaton
cca 1900 Morelli Gusztáv (1848-1909)-Kelety Gusztáv (1834-1902): Der Plattensee bei Aliga, a Balaton Aligánál, paszpartuban, német nyelven, fametszet, paszpartuban, 14x20 cm
2 000 HUF
2118527
12873
372
3200
Ships Balaton
Turi András (szerk.): A magyar hajózás 25 éve. é.n., h.n., k.n., ragasztott papírkötés, sérült borítóval
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house