15064.
Closed 371. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.