Antique

Number of items: 28

Keleti, festett faragott fa maszk. 31x15 cm
11271.

2 000 HUF

cca 1900 Pantográf (térkép nagyító) A. Konte. jelzett, sérült papírdobozban 35 cm
11272.

4 000 HUF

cca 1890 Galvanométer. Johann Leopolder. Jelzett. d: 12,5 cm
11273.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kínai, faragott csont figura. Rozmáragyar? 11 cm / Chinese ebony figure. 11 cm
11274.

30 000 HUF
81,30
93,75

Antik puttó, faragott fa büszt, jelzés nélkül, 9,5×8 cm
11275.

12 000 HUF

XIX. sz. vége. Eger város címere. Zománc, réz. 6,5 x 5,5 cm
11276.

20 000 HUF
54,20
62,50

11277.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) virágos nyelű reszelő, jelzés nélkül, h: 15,5 cm
11278.

6 000 HUF

11279.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) nyelű villák és kések, 5 db kés + 2 db villa
11280.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kínai faragott, kézzel festett, jelzett csont pipa. Nem használt. / Chinese carved bone pipe, hand painted. 19 cm
11281.

10 000 HUF

11282.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF