Number of items: 94
2146269
11154
369
4 db figurális porcelán és kerámia, jelzettek, kézzel festett, egyik sérült, m: 10-15 cm
2 000 HUF
2146267
11155
369
Elefánt alakú, mintás persely, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, 12×15 cm
3 000 HUF
2112301
11156
369
4 000 HUF
1872069
11157
369
8 000 HUF
2019236
11158
369
2 000 HUF
2147679
11160
369
Japán satsuma figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
2 000 HUF
2146924
11161
369
Kék-fehér, háromszög alakú retró porcelán tálka fedéllel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm
1 000 HUF
2150144
11162
369
Nő csipkeruhában, fehér mázas porcelán figura, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 24 cm
3 000 HUF
2127593
11163
369
Butlers zöldeskék kávéskanna (jelzett), 3 db csészével, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 10 cm
1 400 HUF
2127384
11164
369
Jelzés nélkül: Csók. Biszkvit porcelán. 26 cm. Hibátlan.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m