Books: Minibooks Number of items: 71
2150402
17457
369
Books: Minibooks
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal.
2150172
17458
369
Books: Minibooks
2150714
17459
369
Books: Minibooks
1 000 HUF
2150730
17460
369
Books: Minibooks
Zugló őstörténete. H.n., é.n., k.n. Készült 100 példányban, ez a könyv a 18. példány! Aranyozott műbőr kötésben.
1 800 HUF
2144267
17461
369
Books: Minibooks
Dr. Sikota Győző: La porcellana di Hollóháza.+Hollóházaer porzellan. Miskolc, 1979., Ifjúsági Nyomda. Olasz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal. Számozott (900/892.) példányok. Kereskedelmi forgalomba nem kerültek.
1 200 HUF
2144330
17462
369
Books: Minibooks
V. V. Majakovszkij: Hallgassanak meg! Vál. és ford.: Pethő Miklós. Bp., 1980., Kossuth. Kiadói kemény-kötés, kis kopásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban, ebből 1200 számozott. Számozott (1200/102.) példány.
1 000 HUF
2150192
17463
369
Books: Minibooks
Ötletek otthonra. Nőnap '89. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés. Borító kopott és foltos.
2150167
17464
369
Books: Minibooks
Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, 23 nyelven. Borító hátulja kopott és foltos.
1 000 HUF
2150155
17465
369
Books: Minibooks
Magyar festészet a XX. században. Budapest, 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírtokban, magyar, angol, német és orosz nyelven, számos színes illusztrációval, jó állapotban. 2150345
17466
369
Books: Minibooks
Végh Oszkár: Szocialista brigádok Budapesten. 1975, Bp., k.n. Kiadói nyl kötés. 2150281
17467
369
Books: Minibooks
Védőpajzsunk - Varsó 1955. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Szakadt műnyag tokkal. 2150726
17468
369
Books: Minibooks
Dizionario Lilliput Langenscheidt, Italiano Francese. Berlin, é.n., Langenscheidt. Kiadói műbőr kötés. Olasz francia miniszótár. Könyvtest elvált a kötéstől.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house