Books: Minibooks Number of items: 71
2150390
17433
369
Books: Minibooks
Csikász József: Az ÉRV 25 éve. Az Északmagyarországi Regionális Vízművek 25 éve. 1962-1987. h.n.,1987, GTE-Inford GM. Kiadói műbőr-kötés, kiadói műanyag-tokban. Készült 2000 példányban.
1 000 HUF
2150355
17434
369
Books: Minibooks
Lázár Gyula: Különös tárgyak múzeuma. Tudományos fantasztikus történetek. Budapest, 1983, Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, a szerző grafikáival illusztrálva. 340. számozott példány, 201-1000-ig, fekete számozással.
1 000 HUF
2150257
17435
369
Books: Minibooks
Hüttl Pál: KRESZ táblák és jelek. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés. Gerinc enyhén elválik a kötéstől. 2150295
17436
369
Books: Minibooks
Mózes Tibor (szerk.): 25 éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. 1985. Bp., Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
1 000 HUF
2150232
17437
369
Books: Minibooks
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Budapest, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés.
1 000 HUF
2150209
17438
369
Books: Minibooks
Bartók Béla 1881-1945. Vál. Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, kartonált papírkötésben, az elülső borítón fém plakettel. Borító sérült és foltos.
1 000 HUF
2150362
17439
369
Books: Minibooks
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/276.) példány, piros számozással. Könyvárusi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2144248
17440
369
Books: Minibooks
1 000 HUF
2144170
17441
369
Books: Minibooks
1 000 HUF
2150152
17442
369
Books: Minibooks
Kocsis Mihály, Dr. Nagy Tamás: Olimpiai nemzetek. Budapest, 1976, Sport. Kiadói aranyozott műbőr kötés, szövegközti illusztrációkkal. Megjelent 7000 példányban. Sérült gerinccel. 2144294
17443
369
Books: Minibooks
Alexandr Puskin versei. Bp., 1988., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Megjelent 300 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2144287
17444
369
Books: Minibooks
NYDSZ-díj jubilánsok. Bp., 2015., Nyomdász Szakszervezet. Kiadói velúr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house