Art-ceramics Number of items: 63
2133705
11190
368
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Tál, festett, mázas kerámia, apró lepattanással, 25×18 cm
4 000 HUF
2135416
11191
368
Art-ceramics
Ikebana mázas bambusz mintázatú kerámia edénypár, 2 db, jelzés nélkül, hibátlan, 5,5×14 cm
1 400 HUF
2135455
11192
368
Art-ceramics
Ikebana mázas kerámia kerek edénypár, jelzés nélkül, 2 db, kis kopásnyomokkal, + egy téglatest alakú, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 14×10×6 cm, d: 10 cm
1 200 HUF
2138992
11193
368
Art-ceramics
Japán Satsuma kerámia váza. Kézzel festett,jelzett, kopásokkal. 10x10 cm
2 800 HUF
2139024
11194
368
Art-ceramics
Japán satsuma váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 26 cm
8 000 HUF
2002391
11195
368
Art-ceramics
Jelzett retró váza, festett mázas kerámia, kopott, m: 13 cm
2 000 HUF
2117601
11196
368
Art-ceramics
Kínai bölcs, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm
2 600 HUF
2117394
11197
368
Art-ceramics
Kínai kapu, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, m: 8 cm
1 000 HUF
2086841
11198
368
Art-ceramics
Faianta Sighisoara figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14,5 cm
2138834
11199
368
Art-ceramics
4 db nép mintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, d: 23 cm
6 000 HUF
2135815
11200
368
Art-ceramics
Lux színes mázas kerámia váza, jelzett, apró lepattanással, m: 19,5 cm
1 000 HUF
2137155
11201
368
Art-ceramics
Nagyméretű hódmezővásárhelyi népies váza florális díszítéssel, festett kerámia, jelzett, alján apró máz hibával, m: 35 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house