Art-ceramics

Number of items: 63

Csavlek Etelka (1947-): Mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29,5 cm
11140.

10 000 HUF

Gácser Kata (?-?): Arató nő, festett figurális kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m:11,5 cm
11141.

4 800 HUF
13,01
15,00
17

11142.

5 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz fali tál. Festett mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedésekkel, apró máz hibákkal, d:21 cm
11143.

12 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Tálka, festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, 18×13 cm
11144.

5 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Csigás tálka, festett mázas kerámia, egy apró lepattanással, jelzett
11145.

8 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány, csokorral. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 21,5 cm
11146.

10 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya és lánya. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 18 cm
11147.

12 000 HUF

Kovács Éva (1938-): Kötögető kislány. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:18 cm, sz 21 cm
11148.

18 000 HUF
48,78
56,25

11149.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herend village pottery kerámia kancsó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm
11151.

5 500 HUF
14,91
17,19

XIX. sz. vége: 1 literes vizes korsó Hercegi uradalmi pecséttel. Mázas fajansz. alján lepattanással 21 cm
11152.

4 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF