Jewellery

Number of items: 169

Art deco ezüst (Ag) cigarettatárca, hiányos zománcberakással, jelzett, 9x10 cm, 157,2 g
19157.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst cigarettatárca geometrikus díszítéssel 100 g 8x8 cm / Silver cigarette tray
19158.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) szívecskés nyaklánc, jelzett, állítható h: 40-44 cm, bruttó: 3,5 g
19159.

4 000 HUF

Ezüst (Ag) cukorcsipesz.vésett, tengelyen forog. / Silver candy clip 40,96 g 16 cm
19160.

14 000 HUF
37,94
43,75

19161.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó:130 g,  h:28 cm
19162.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) virágos nyelű, háromágú villa, jelzett, h: 23 cm, nettó: 52,2 g
19163.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst. lábas (Ag) kínáló tál. Jelzett, hibátlan. 27x27 cm, 500 g
19164.

50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) gyertyatartó pár. korinthoszi oszlop formában. Jelzett. Súlyozott br 415 g
19165.

36 000 HUF
97,56
112,50

Nagy méretű masszív, ezüst tojás. Szentek és a Szűzanya figurális díszítésével 72 mikron ezüst réteggel, Jelzett. + hozzá ezüst tartó láb. 42 g. Jelzett. Össz m: 20 cm
19166.

120 000 HUF
325,20
375,00

19167.

60 000 HUF
162,60
187,50

19168.

55 000 HUF
149,05
171,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF