Jewellery

Number of items: 169

Ezüst(Ag) hal medál, jelzés nélkül, 5×4,5 cm, nettó: 2,1 g
19132.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel (kis sérüléssel), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,1 g
19133.

1 200 HUF

Ezüst fülbevaló pár 1,8 g
19135.

Ezüst fülbevaló pár 1,8 g

2 400 HUF

Ezüst (Ag) cirkon kövekkel díszített szív alakú medál, jelzett, 1x1,5 cm, bruttó: 1,8 gr.
19136.

2 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,5 g
19137.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) apró bogyós gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 0,6 g
19138.

800 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 1,4 g
19139.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, howlittal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,7 g
19140.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) áttört virágos fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 1,2 g
19141.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 2 g
19142.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) strasszokkal díszített nyuszis medál, jelzés nélkül, h: 1,5 cm, bruttó: 1 g
19143.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) strasszokkal díszített medál, jelzett, d: 135 cm, bruttó: 2,1 g
19144.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF