Flea Market Number of items: 317
2137509
11408
368
Flea Market
Vegyes ékszer tétel, db, közte 2 db fülbevaló pár, zománcberakásos szívalakú medál, ezek sérült papírdobozban (Baranyi Lajos órás és ékszerész, Makó), gyöngyház berakásos karkötő (egy-két apró lepattanással), nyaklánc, változó állapotban, különféle méretben.
2 400 HUF
2135495
11409
368
4200
Flea Market
Bizsu ékszerszett (nyakék, fülbevalópár), Swarovski elemekkel, dobozban, leírással
4 200 HUF
2135615
11410
368
Flea Market
Össz. 3 db pecsét: 1 db Kolozsvári M. Kir. Ferencz-József Tudományegyetem, fa tokban, nemzeti színű szalaggal, d: 7,5 cm. 1 db Királyi József Műegyetem pecsétje 1882, sérült fa tokban, d: 7 cm. További 1 db olvashatatlan latin nyelvű felirattal (Signum...), fa talapzaton, d: 7,5 cm.
1 200 HUF
2136534
11411
368
Flea Market
3 db fém dohányos doboz, "Tanagra" Ed. Laurens, "Dimitrino&Co", Dill's Best, változó állapotban, nagyrészt kopottak, 7x10x1,5 cm, 7x11x2 cm, 11x2 cm
2 400 HUF
2136516
11412
368
Flea Market
Kakas cipő paszta fém doboz, kopott, d:11,5 cm, m: 3,5 cm
1 000 HUF
2136649
11413
368
Flea Market
Régi "Passau"feliratos ón poharak, az oldalán Passau képével, jelzett (F.&M. N. - Felsenstein&Mainzer. Nürnberg), kopásnyomokkal, m: 9 cm
1 800 HUF
2137541
11414
368
Flea Market
Régi gyöngyfűzéses színházi táska,18x12 cm
2 000 HUF
2137536
11415
368
Flea Market
Régi gyöngyfűzéses színházi táska, 20x13 cm
2 000 HUF
2137543
11416
368
Flea Market
Régi bársony-fém színházi táska, kopásnyomokkal, a szájánál szakadással, 20x15 cm
2 000 HUF
2135480
11417
368
Flea Market
Festett húsvéti tojások, 2 db, m: 6 cm
2 000 HUF
2135501
11418
368
Flea Market
Vízóra, fémházas, működőképes állapotban, d: 8 cm, h: 12 cm
3 000 HUF
2135246
11419
368
Flea Market
Sankyo japán díszes fém zenélő doboz fedéllel, mechanikus szerkezettel, a Keresztapa c. film dallamával, működik, jelzett, enyhén kopott, 5x6x7,5 cm/ Sankyo japanese mechanical metal music box machine, playing the score of the movie Godfather
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house