Number of items: 153
2112449
11204
365
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm
9 000 HUF
2111827
11205
365
Hollóházi madaras váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26 cm
1 600 HUF
2110495
11206
365
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
2 400 HUF
2110119
11207
365
Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 18 cm
1 200 HUF
2093994
11208
365
Hollóházi porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1 000 HUF
2114959
11209
365
Hollóházi plakett. A hajduk letelepülésének 375. évfordulójára 1984. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
1 000 HUF
2112289
11210
365
2113400
11211
365
Erotikus, fehér mázas porcelán malacpersely, az alján dugóval, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
2 000 HUF
2111739
11212
365
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm
4 000 HUF
2111724
11213
365
Aelteste Volkstedter porcelán pillangó, jelzett, hibátlan, 10x9 cm
5 000 HUF
2111697
11214
365
Porcelán delfin, kopott jelzéssel, máz alatti repedésekkel, h: 22 cm
1 800 HUF
2116149
11215
365
Fajansz gyógyszertári edény réz fedővel 16 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m