Number of items: 153
2112648
11228
365
3 db román porcelán áttört tálka. Kézzel festett, kis kopásokkal. d:11 cm, 16 cm
2 000 HUF
2112656
11229
365
Jelzés nélkül: Rózsaszín, kézi festésű tálka 32x16 cm Hibátlan.
2 000 HUF
2112616
11230
365
Szecessziós, virágos 4 db fajansz tálka. jelzés nélkül,. kis kopásokkal d: 18 cm
3 000 HUF
2112598
11231
365
Jelzés nélkül: Áttört kínáló tál . Matricás, jelzett, kopásokkal 28x21 cm.
2 000 HUF
2112301
11232
365
4 000 HUF
2110503
11233
365
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2 000 HUF
2110506
11234
365
Bavaria virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
1 200 HUF
2110508
11235
365
Millet Angelusával díszített díszített porcelán váza, ezüst(Ag) peremmel, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, alján hajszálrepedéssel, m: 18,5 cm
2 000 HUF
2110498
11236
365
Moritz Zdekauer (MZ) Austria porcelán bonbonier, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm
1 200 HUF
2110489
11237
365
Drasche fehér mázas porcelán bohóc, jelzett, gyári mázhibával, m: 17,5 cm
1 600 HUF
2110493
11238
365
Drasche kislány bohóccal, fehér mázas, jelzett, gyári mázhibákkal, m: 18,5 cm
1 200 HUF
2110474
11239
365
2200
Ens porcelán elefánt, jelzett, kis kopásnyomokkal, 22×2 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m