Number of items: 153
2114640
11167
365
Zsolnay pillangó mintás, áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm.
4 000 HUF
2114643
11168
365
4 000 HUF
2114644
11169
365
Zsolnay búzavirűg mintás, kis kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm.
3 000 HUF
2114654
11170
365
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm
5 000 HUF
2114470
11171
365
Zsolnay retro bohócos bögre. Matricás, jelzett, hibátlan. 7,5 cm
1 200 HUF
2114475
11172
365
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm
9 000 HUF
2112647
11173
365
2200
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 16×8,5×12 cm
2 200 HUF
2114949
11174
365
Zsolnay keménycserép vázácska / tintatartó. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással m: 5,5 cm
7 000 HUF
2112532
11175
365
Zsolnay porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
8 000 HUF
2112514
11176
365
15000
Zsolnay kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm
15 000 HUF
2110496
11177
365
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
1 600 HUF
2110398
11178
365
Zsolnay porcelán lány könyvekkel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m