Number of items: 153

Herendi csipkebogyó mintás hiányos teás készlet cukortartóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11143.

8 000 HUF
10

Herendi porcelán lótusz, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 9×12 cm
11144.

1 000 HUF
9

Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 8×6 cm
11145.

1 000 HUF
9

Herendi porcelán kis ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm
11146.

3 000 HUF
16

Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm
11147.

1 800 HUF
21

Herendi porcelán Beethoven büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11148.

8 000 HUF
13

Herendi zöld virágmintás porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×10×5 cm
11149.

7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Apponyi mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm, d: 14 cm
11150.

5 000 HUF

Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, egyiken hajszálrepedéssel, d: 7,5; 8 és 9 cm
11151.

5 000 HUF

Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 és 10 cm
11152.

5 000 HUF

Herendi Esterházy-mintás porcelán tálka és fogpiszkálótartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7,5 és 6×8×3 cm
11153.

5 000 HUF
9

Herendi porcelán virág, kézzel festett, jelzett, kis hibákkal, 8×11 cm
11154.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF