Number of items: 153
2112621
11143
365
Herendi csipkebogyó mintás hiányos teás készlet cukortartóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan
8 000 HUF
2110418
11144
365
Herendi porcelán lótusz, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 9×12 cm
1 000 HUF
2110424
11145
365
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 8×6 cm
1 000 HUF
2110448
11146
365
Herendi porcelán kis ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm
3 000 HUF
2110455
11147
365
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm
1 800 HUF
2071027
11148
365
Herendi porcelán Beethoven büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
8 000 HUF
2109537
11149
365
Herendi zöld virágmintás porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×10×5 cm
7 000 HUF
2109550
11150
365
Herendi Apponyi mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm, d: 14 cm
5 000 HUF
2111527
11151
365
Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, egyiken hajszálrepedéssel, d: 7,5; 8 és 9 cm
5 000 HUF
2111503
11152
365
Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 és 10 cm
5 000 HUF
2111481
11153
365
Herendi Esterházy-mintás porcelán tálka és fogpiszkálótartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7,5 és 6×8×3 cm
5 000 HUF
2111439
11154
365
Herendi porcelán virág, kézzel festett, jelzett, kis hibákkal, 8×11 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m