https://www.darabanth.com/en/365-Online-auction/365.0/Porcelain-ceramics-glassware/Art-ceramics~500007/Iparmuvesz-keramia-tal-mazas-keramia-jelzett-D-aljan-mazhibaval-es-egeszen-apro-le~II2115249
2115249
11091
365
Art-ceramics
1 000 HUF
Description:
Iparművész kerámia tál, mázas kerámia, jelzett (D.), alján mázhibával és egészen apró lepattanással, és apró kopásnyomokkal, 15x3 cm
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m