Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 70

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:1 (PP)
30951.

4 000 HUF

DN "Mátyás Király Sportév 1943" egyoldalas hadifém plakett (80x40mm) + "Mátyás Király Sportév 1943" aranyozott hadifém gomblyuk jelvény (31x15mm) T:2 kopott aranyozás
30952.

3 000 HUF

30953.

7 000 HUF
18,97
21,88

1944. "Szent László sportév" egyoldalas hadifém plakett (63mm) + "Szent László sportév" Cu gomblyukjelvény (16mm) T:1-  Hungary 1944. "Saint László Sports Year" war metal commemorative medallion + "Saint László Sports Year" Cu buttonhole badge (16mm) C:AU  Sallay 212.
30954.

7 000 HUF
18,97
21,88

~1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1-
30955.

3 000 HUF

1948. "Magyar Vitorlás Szövetség" fém plakett, kétoldalt furattal rögzítéshez (50x50mm) T:1-
30956.

4 000 HUF

1948. "M.O.SZ.K. S.E. / Varga László vándordíj 1948. III." fém díjplakett (55x46mm) T:2
30957.

2 000 HUF

DN "Lovassportért / Magyar Királyi 3. Honvéd Vegyesdandár Tüzérparancsnoka" Br plakett (58x93mm) T:1-,2
30958.

10 000 HUF

7db-os sport díjérem tétel, közte "Magyar Atletikai Szövetség" T:1--2-
30959.

5 000 HUF

Vegyes 16db-os sport díjérem és emlékérem tétel, közte "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett Ag emlékérem, 1940. "Tornászbajnokságok" Br lemezjelvény, "Matolay Elek 1833-1883 / MOTESZ Ifjúsági Veresenyérme" kétoldalas Br emlékérem T:vegyes
30960.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF