Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 70

Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" bronzozott fém díjérem mellszalag nélkül, füllel (41mm) T:1-,2
30915.

1 800 HUF

1888. "Békéscsabai Torna Egyesület / Egészséges testben egészséges lélek" ausztriai import fémjellel jelzett Ag sport díjérem, gravírozva "Müller Dávid 1891 aug 30" (8,60g/28,5mm) T:1-
30916.

8 000 HUF

1893. "Vas Vármegyei Sport-Egylet 1893" jelzetlen Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1895 VIII/11 Országos v. 3000m I." (26,05g/39mm) T:1-
30917.

14 000 HUF
37,94
43,75

1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2
30918.

4 400 HUF
11,92
13,75

1906. "Vívó és Atletikai Club 1906" jelzett Ag sport emlékplakett, "SGA" gyártói jelzéssel (40,11g/0.800/35x56mm) T:1-
30919.

18 000 HUF
48,78
56,25

1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" Br emlékérem (26x39mm) T:2
30920.

2 000 HUF

30921.

2 600 HUF
7,05

1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2
30922.

2 600 HUF
7,05

1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés
30923.

1 400 HUF

~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek / Oktatók atlétikai versenye I." jelzetlen Ag díjérem mellszalagon. Szign.: Boskol Lajos (~28g/41mm) T:2
30924.

3 000 HUF

30925.

3 000 HUF

30926.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF