Jewellery
Number of items: 99
2109448
19000
365
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos-szíves karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, jelzett, hiányos, nettó: 6,81 g
3 200 HUF
2109400
19001
365
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyházzal díszített karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 10,5 g
5 000 HUF
2109426
19002
365
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, 3×1,5 cm, bruttó: 4,6 g
3 600 HUF
2110703
19003
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kutyusos függővel, jelzett, h: 41,5 cm, 1,8×1 cm, nettó: 4,2 g
1 400 HUF
2110698
19004
365
Jewellery
Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 3,9 g
1 400 HUF
2109600
19005
365
9500
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, howlittal, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 9,7 g
9 500 HUF
2110635
19006
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 50 cm, 0,7×1,8 cm, bruttó: 6,2 g
2 000 HUF
2110669
19007
365
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kék gyöngyökkel, jelzett, h: 41,5 cm, bruttó: 9,8 g
3 000 HUF
2110651
19008
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, korpuszos kereszt függővel, jelzett, h: 60 cm, 3,9×1,4 cm, nettó: 5,7 g
2 000 HUF
2110650
19009
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek szemű anker nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 6 g
1 800 HUF
2110640
19010
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, pelikán függővel, jelzett, h: 40 cm, 2,4×1,2 cm, nettó: 3,7 g
1 400 HUF
2110626
19011
365
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, mozgó krokodil függővel, jelzett, h: 56 cm, 3,7×1 cm, nettó: 8 g
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m