15014.
Closed 365. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Dercsényi Dezső: Visegrád műemlékei. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat, 114 p.+2 t. (Kihajtható panorámafotó a visegrádi panorámáról, és kétoldalas rajz a palotáról. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.