Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 48

17244.

1 000 HUF

17245.

2 600 HUF
7,05

17246.

2 800 HUF

17247.

800 HUF

17248.

1 000 HUF

17249.

4 800 HUF
13,01
15,00

17250.

4 400 HUF
11,92
13,75

17251.

1 400 HUF

Dr. Székely Sándor (szerk.): A Semmelweis Orvostudományi Egyetem klinikáinak és intézeteinek története (1945-1975) Bp., 1976, Semmelweis Orvostudományi Egyetem. Kiadói egészvászon kötésben, fém plakettel
17252.

1 200 HUF

Kísérletügyi közlemények. Bp., 1898, Pallas. Foltos, kopott félvászon kötésben.
17253.

800 HUF

Benedek István: Hügeia. Az európai orvostudomány története. Bp.,1990,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17254.

1 600 HUF

Liebermann Leó - Bugarszky István: Chemia tankönyv egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Bp., 1913, Franklin. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
17255.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF