Music, musical notes

Number of items: 47

1934 A Filhamóniai Társaság műsorfüzete (Mengelberg, Fischer Annie)
13128.

1 800 HUF

1934 A Filhamóniai Társaság műsorfüzete (Laber Heinrich, Fischer Edwin)
13129.

1 800 HUF

1934 A Filhamóniai Társaság műsorfüzete (Fischer Annie, Dohnányi)
13130.

1 800 HUF

1934 A Filhamóniai Társaság műsorfüzete (Dohnányi, Rubinstein)
13131.

1 800 HUF

1980 20 éves a Pécsi Balett 1960-1980. Pécs, Szikra Nyomda műsorfüzet, 8 sztl. lev.
13132.

1 400 HUF

1964 Kamara Varieté: Cirkusz a Varietében/ Berosini nővérek c. előadás reklám nyomtatványa, Bp. "Pátria"-ny., 24x17 cm
13133.

1 200 HUF

101 magyar népdal. Szerk.: Bárdos Lajos. Átnézte és előszóval ellátta: Kodály Zoltán. VII. kiadás. Bp., 1945, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés.
13134.

1 600 HUF

1935 Műsorfüzet, a címlapon Marian Anderson (1897-1993) Vigadóban tartott ária és dalestjével, a címlapon az opera-énekesnő aláírásával, és más műsorokkal, szöveggel.
13135.

2 400 HUF
11

Ludwig van Beethoven: Zongoraszonáták. I-III. köt. Ujjrenddel, az ékesítések kivitelezésével, frazeálással, pedáljelekkel és egyéb jegyzetekkel ellátta: Weiner Leó. Bp.,1959-1971 ,Editio Musica. Magyar, német és angol nyelven. Papírkötésben, az első kötet fűzése laza, sérült.
13136.

6 000 HUF

J. S. Bach: Das Wohltemperierte klavier. I-II. 48 preludium és fuga fokozatos összeállításban, ujjrenddel, előadási jelekkel, és jegyzetekkel: Bartók Béla. Bp.,1973, Editio Musica. Magyar és német nyelven. Papírkötésben, az első kötet fűzése laza, sérült.
13137.

3 000 HUF

Kodály Zoltán levelei. Szerk.: Legány Dezső. Bp.,1982,Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
13138.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF