15031.
Closed 364. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Karel Plicka: Praha ve fotografii. Praha, 1968., Orbis. Fekete-fehér fotókkal. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborító meg van,de szakadozott, sérült.