17457. Closed 362. Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
0 HUF
Magyar remekírók sorozat 27 kötete, (4.,7-9.,14-19., 20., 23-24., 27-28.,31-35.,40-43., 45.,48., 50.) Bp.,Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, változó állapotban, nagyrészt kissé kopottas borítókkal.
Photo of the item taken by : turóczi_márk