17169.
Closed 360. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Bp., é.n. (1928), Dante. Tizenharmadik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.