Tétel

10 000 HUF

Description:

"A gyűjtő" Ex Libris különszáma. Az ex-libris Magyarországon és külföldön. Le Collectionneur Numéro Special. 6.7.8. Szerk.: Siklóssy László. Bp., [1913], Szent-György Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete, Hornyánszky Viktor-ny., 158 (149-306)+2 p.+ 4 t.(színes)+ XXVI t. melléklet (színes)+8 p. Magyar és francia nyelven. Egyetlen kiadás. Számozatlan példány. Számos egészoldalas, és szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, egészen kis kopásnyomokkal, az eredeti papírborítókat bekötötték.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras