Kiss Menyhért: Bölcseleti tanulmányok. I-II. köt. Aurora Könyvsorozat ... https://www.darabanth.com/en/36-Major-auction/36.1/Books/Books-Social-sciences~15125/Kiss-Menyhert-Bolcseleti-tanulmanyok-I-II-kot-Aurora-Konyvsorozat-1-2-sz-London-1959-196~II2440923
2440923
15282
36
Books: Social sciences
5 000 HUF
Description: Kiss Menyhért: Bölcseleti tanulmányok. I-II. köt. Aurora Könyvsorozat 1-2. sz. London, 1959-1960, Aurora, 95+1 p.; 194+1 p. Emigráns kiadás. Félvászon-kötésekben, az I. kötet borítóján szakadással, foltos. A szerző által dedikált példányok!
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: bk
further page navigation Auction house