Jewellery
Number of items: 83
2051433
19036
357
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsaszín gyöngyökkel díszített karkötő, jelzett, állítható h: 22-25 cm, bruttó: 2,3 g
1 400 HUF
2051425
19037
357
Jewellery
Ezüst(Ag) barna gyöngyökkel díszített bokalánc, jelzett, h: 26 cm, bruttó: 3,8 g
1 400 HUF
2051421
19038
357
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, kettős biztonsági kapoccsal, jelzett, h: 19 cm, nettó: 12,5 g
3 800 HUF
2051410
19039
357
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 8,3 g
2 400 HUF
2051373
19040
357
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 9,4 g
3 000 HUF
2051368
19041
357
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel díszített masnis gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,9 g
1 600 HUF
2051358
19042
357
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 2,8 g
1 400 HUF
2051338
19043
357
Jewellery
Ezüst(Ag) bordás, köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,5 g
1 400 HUF
2051305
19044
357
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, hosszúkás függővel, jelzett, h: 4,2 g, nettó: 6,6 g
2 000 HUF
2051285
19045
357
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) szerencse karkötő függőkkel (5 db), jelzett, h: 19 cm, bruttó: 25,5 g
7 500 HUF
2051268
19046
357
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,5 g
1 600 HUF
2051249
19047
357
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített, részben áttört gyűrű, méret: 52, nettó: 3,8 g
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m