Jewellery
Number of items: 83
2049914
19012
357
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc csiszolt üveggel, jelzett, h: 36 cm, bruttó:5 g
1 400 HUF
2049913
19013
357
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó:11 g
1 800 HUF
2050604
19014
357
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló szintetikus kővel, jelzett, bruttó:3 g
2051539
19015
357
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszálas fonott nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 6,6 g
2 000 HUF
2051544
19016
357
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, szintetikus sárga kövekkel díszített kereszt függővel, jelzett, h: 60 cm, 4×3,6 cm, bruttó: 8,2 g
2 600 HUF
2051546
19017
357
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, kereszt függővel, jelzett, h: 45 cm, 2,7×1,6 cm, nettó: 5,8 g
1 800 HUF
2051549
19018
357
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, "őrangyal gyermekkel" medállal, h: 79 cm, 3,2×2,2 cm, nettó: 12,3 g
3 800 HUF
2051556
19019
357
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) 6 db vallásos medál, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,3 g
2 200 HUF
2051551
19020
357
Jewellery
Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,9 g
2 400 HUF
2051254
19021
357
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 10,9 g
3 400 HUF
2051204
19022
357
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott hullámszélű nyakék, jelzett, h: 42 cm, nettó: 27 g
8 500 HUF
2051191
19023
357
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) hatszálas fonott nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 18,5 és 42,5 cm, nettó: 27,1 g
8 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m