Jewellery

Number of items: 97

Női arany zsebóra. 14K arany, vésett tokkal, szép, működő állapotban, hibátlan számlappal. d: 30 mm, br 21,2 g
19085.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst csengő 925-ös, figurális fogóval 49 g, 7 cm
19086.

12 000 HUF

Ezüst (Ag.) zsebóra kulccsal, lánccal, jelzett, működik, bruttó 84,4 g
19087.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) karkötő párban, jelzett, nettó:11,6 g, d:7,2 cm
19088.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag.) pohártalp (3 db), jelzett, kettőben üvegmaradékok, bruttó:29 g, m:3,5 cm
19089.

4 400 HUF
11,92
13,75

Antik ezüst (Ag.) ételcsipesz, jelzett, kopásokkal, h: 17 cm, nettó 45,1 g
19090.

14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzett ezüst morzsakefe 127 g 27 cm
19091.

5 000 HUF

19092.

320 000 HUF
867,21
1 000,00

Ezüst(Ag) váza, vésett díszítéssel, jelzett, m: 14 cm, nettó: 131,3 g
19093.

24 000 HUF
65,04
75,00

19094.

120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst nyelű süteményes készlet saját (sérült) dobozában. Jelzett
19095.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst nyelű jelzett sétapálca keményfából, h: 84,5 cm, fej: 7,5×1×1 cm
19096.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF