Jewellery

Number of items: 97

Ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,5 gr.
19072.

1 200 HUF

19073.

10 000 HUF

19074.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst szörfössel díszített nyakkendőcsipesz. Jelzett. 10 g Ich Liebe Dich felirattal
19075.

6 500 HUF
17,62
20,31

Arany (Au.) 14 K gyűrű, csiszolt kővel, jelzett, méret: 55. bruttó: 1,3 g
19076.

12 000 HUF

Arany (Au.) 14 K gyűrű, csiszolt kővel, jelzett, méret: 54. bruttó: 2,5 g
19077.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst filigrán technikájú fülbevaló pár 2,7 g.
19078.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst, vésett karkötő inda motívumokkal. Jelzett 12,4 g
19079.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst(Ag) kerek, csavart hamutartó, jelzett, d: 10 cm, nettó: 45,7 g
19080.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) virág alakú tálka, jelzett, gravírozott évszámmal, 11,5×9,5 cm, nettó: 41,6 g
19081.

11 000 HUF
29,81
34,38

Díszes ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, 12×8×1 cm, bruttó 160,2 g
19082.

20 000 HUF
54,20
62,50

Díszes ezüst (Ag.) cigarettatárca, Nyírő Gyula orvos monogramjával ("Dr. Ny. Gy." E. M. T."), jelzett, 8,5×11×1,5 cm, nettó 144,8 g
19084.

20 000 HUF
54,20
62,50
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF