Antique

Number of items: 22

11039.

10 000 HUF

11040.

110 000 HUF
298,10
343,75

Filigrán réz nyelű kefe és tükör szett. 3 darabos. 32,24,14 cm
11041.

1 000 HUF
9

Art deco tál sérült üveg betéttel, 16x12x8,5 cm
11042.

2 000 HUF

Borostyán borítású fa doboz 15x5x10 cm
11043.

20 000 HUF
54,20
62,50

2 db bronz falikar üveg búrával 25 cm
11044.

5 000 HUF
11

Ezüstözött  süteményfogó, h: 19 cm
11045.

6 000 HUF

cca 1900 A három kínai szerencse isten: Fu, Lu és Shou, faragott festett csont, kopás nyomokkal, m: 13-15 cm (3×) / The Sanxing, Fu, Lu, and Shou, carved bone figures
11046.

65 000 HUF
176,15
203,13

11047.

40 000 HUF
108,40
125,00

Aligátor láb pénztárca / Aligator leg purse
11048.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF