Art-ceramics
Number of items: 47
1846085
11124
352
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Tornyok, mázas kerámia falikép, hibátlan, 21×12,5 cm
1 600 HUF
1846852
11125
352
Art-ceramics
Fekvő akt, mázas kerámia, lepattanásokkal, 22×13×12 cm
1 600 HUF
1949412
11126
352
Art-ceramics
Barna kerámia teás készlet, kiöntővel, cukortartóval, stb., néhány apró lepattanással
2 000 HUF
1976459
11127
352
Art-ceramics
Német retró váza, mázas kerámia, jelzett, m:23,5 cm
1 000 HUF
1955567
11128
352
5500
Art-ceramics
Jelzett (Roll Derute) kocsit húzó szamár, kézzel festett mázas kerámia, m: 11 cm, h: 18 cm
5 500 HUF
1947448
11129
352
5500
Art-ceramics
Medvés kancsó, antik jelzett belga, kézzel festett mázas fajansz, kopásnyomokkal, m:28 cm
5 500 HUF
1919938
11130
352
Art-ceramics
St. Peter Graz virágos tál, festett mázas majolika, jelzett, apró máz hibákkal, d:24 cm
1991544
11131
352
Art-ceramics
Kolozsvár és Apostolok falikép ( 2db). Égetett agyag, kopott, jelzés nélkül, d: 22 cm, 27×20 cm
1 000 HUF
1988480
11132
352
Art-ceramics
Mirabell Mozart mázas kerámia bögre, matricás, jelzett, d: 9,5 cm
1 400 HUF
1989205
11133
352
Art-ceramics
Retro kerámia váza Jelzés nélkülo, hibátlan. 16 cm
1970266
11134
352
Art-ceramics
Mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis mázhibákkal, m: 26 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m