15006.
Closed 352. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Gyüszi László: Oroszlány a 18-19. században. Oroszlány, 1988, Oroszlányi Városi Tanács. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.