Tétel

3 000 HUF

Description:

Ernst Haeckel: Die Welträthsel. Gemeinverständliche Studien über monistische Philosophie. Bonn, 1899, Emil Strauß. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 1919 Rákosliget, Harsányi Pál (1882-1929) numizmatikus, a Magyar Nemzeti Múzeum érem- és régiségtárának igazgatójának a dedikációjával Belánka (Bánhegyi) György (1879-1955) rákosligati evangélikus lelkész részére. Dr. Réthy László (1851-1914, költői álnevén: Löwy Árpád) etnográfus, numizmatikus, a Magyar Nemzeti Múzeum érem és régiségtára igazgatójának névbélyegzőjével. + Belánka György halálozási értesítőjével, és egyéb kéziratokkal, papírokkal.+ 1942 A Magyar Filozófiai Társaság meghívóval id. Fitos Vilmos (1875-1955) filozófiai író, könyvtáros, az Iparművészeti Múzeum könyvtárának egykori igazgatója részére.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor