11824.
Closed 352. Online auction
Historical documents, manuscripts
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
cca 1910-1930 Ermanno Wolf-Ferrari: Susannens Geheimnis. (Susanne titka.) Német nyelvű kotta. Leipzig,1910, Josef Winberger. Kissé sérült gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval. M. Kir. Állami operaház pecsétjével. Sándor Erzsi (1883-1962) operaénekesnő névbejegyzésével, aláhúzásokkal, magyar nyelvű fordításokkal, valamint egy Sándor Erzsit ábrázoló kivágással, kartonon.