10155. Closed 351. Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Révész Kornél (1885-1944): Holl Judith és Géczy Gábor házassága, Sopron 1937, alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 16×10 cm + 2 db kisméretű akvarell, jelzés nélkül, 20,5×14 ill. 13,5×12 cm
Photo of the item taken by : kh