15657.
Closed 351. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Gelenczei Emil: 200 megnyitási sakkcsapda. 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.