https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 64
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1996328
16945
351
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1996347
16946
351
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
dr. Bakács György (szerk.): Az Prszágos Orvosi Kamara hivatalos orvosi cím- és közegészségügyi adattára az 1942. évre. Bp., 1942. Orvosi Kamara. Aranyozott egészvászon kötésben. sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1997635
16947
351
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I-II. kötet. Bp., 1955-1959, Művelt Nép. Negyedik, és második kiadások. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1997657
16948
351
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Handbook of Chemistry and Physics. Szerk.: Charles D. Hodgman. Cleveland,1962,The Chemical Rubber Publishing. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1982325
16949
351
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1939, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1959967
16950
351
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Josef Augusta: Az ősvilág állatóriásai. Fordította: Zólyom Antal. Pécs,1994,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. Bernhard Grzimek: Ausztrália különös állatai. Bp.,1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Kenyeres Lajos - Ifj. Dr. Tildy Zoltán: Védett természeti ritkaságaink. Bp., 1960, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1918656
16951
351
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1982553
16952
351
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Horváth-Polgár-Vargha: A növények élete. (megfigyelések és kísérletek) Bp., 1933. Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói sérült papírkötés. 1938597
16953
351
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Sztrókay Kálmán: Az ember és a csillagok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1905741
16954
351
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
1903837
16955
351
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
1905700
16956
351
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Szinák János-Veress István: Kutyakalauz. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment