Antique Number of items: 23
1924319
11031
351
Antique
18 000 HUF
1995143
11032
351
26000
Antique
Orthodox kereszt, réz, zománc berakással, kis kopásokkal, 34×17,5 cm
26 000 HUF
1936409
11033
351
Antique
Likőrös készlet. Ezüstözött réz tartó (kopott) üvegpoharakkal és likőrös/pálinkás üveggel m: 35 cm
5 000 HUF
1960036
11034
351
Antique
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm
3 600 HUF
1849419
11035
351
Antique
12 000 HUF
1929448
11036
351
Antique
Filigrán réz nyelű kefe és tükör szett. 3 darabos. 32,24,14 cm
5 000 HUF
1960394
11037
351
Antique
6 000 HUF
1885326
11038
351
22000
Antique
cca 1900 Meissen hagyma mintás petróleumlámpa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, hiányos szerkezet, porcelánon apró csorba, bura törött, m: 52 cm (71 cm)
22 000 HUF
1872291
11039
351
Antique
XIX. sz.: Konkvisztádort ábrázoló porcelán tál réz-ón keretben, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 24 cm
12 000 HUF
2000878
11040
351
Antique
cca 1910 Gerhardi & Co szamovár, jelzett, apró horpadással és karcolásokkal, m: 37 cm
18 000 HUF
1997372
11041
351
14000
Antique
Angol jelzett (E.P.N.S.) ezüstözött alpakka kiöntők (3db) és cukortartó, összesen: 4 db
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house