Antique

Number of items: 23

11031.

18 000 HUF
48,78
56,25

Orthodox kereszt, réz, zománc berakással, kis kopásokkal, 34×17,5 cm
11032.

26 000 HUF
70,46
81,25

Likőrös készlet. Ezüstözött réz tartó (kopott) üvegpoharakkal és likőrös/pálinkás üveggel m: 35 cm
11033.

5 000 HUF

cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm
11034.

3 600 HUF
9,76
11,25

11035.

12 000 HUF

Filigrán réz nyelű kefe és tükör szett. 3 darabos. 32,24,14 cm
11036.

5 000 HUF

11037.

6 000 HUF

cca 1900 Meissen hagyma mintás petróleumlámpa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, hiányos szerkezet, porcelánon apró csorba, bura törött, m: 52 cm (71 cm)
11038.

22 000 HUF
59,62
68,75

XIX. sz.: Konkvisztádort ábrázoló porcelán tál réz-ón keretben, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 24 cm
11039.

12 000 HUF

cca 1910 Gerhardi & Co  szamovár, jelzett,  apró horpadással és karcolásokkal, m: 37 cm
11040.

18 000 HUF
48,78
56,25

Angol jelzett (E.P.N.S.) ezüstözött alpakka kiöntők (3db) és cukortartó, összesen: 4 db
11041.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF